Minimax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Diriginta / Dirigintele

3 participanți

Minimax :: Smile :: School

In jos

Diriginta / Dirigintele Empty Diriginta / Dirigintele

Mesaj  Pichi Vin Iun 26, 2009 12:55 pm

Ce parere aveti de dirigintele / diriginta voastrA? E de treaba? Va juta? Ce materie preda?
Pichi
Pichi
Admin

Numarul mesajelor : 36
Varsta : 27
Localizare : In lumea viselor..
Data de inscriere : 25/06/2009

Sus In jos

Diriginta / Dirigintele Empty Re: Diriginta / Dirigintele

Mesaj  Halie Sam Iun 27, 2009 10:36 pm

Diriginta mea preda matematica, o materie la care ma descurc cel mai prost.
Fata ei este in clasa cu noi, deci suntem mai apropiati cu diriginta, insa spre surprinderea mea, diriginta se comporta cu fata ei ca un elev oarecare. Imi amintesc ca avea candva nervi ca parca am luat toti note mici la o evaluare, si a scoso pe fata ei, si a tipat la ea. Shocked
Ea nu nea dus in nici-o excursie, a zis ca ii este frica sa ne duca deoarece noi daca ne facem ceva [ranim, cadem, ne rupem o mana] nu e vina ei, si cum suntem asa de galagiosi ar prefera sa nu mai ne duca.
Sincer m-am simtit prost ca nu am mers in nici-o excursie, macar alegea copii aceea mai cuminti, care nu aveau nici-o vina.
Ea este de treaba, insa nu prea imi place cum preda. Eu, cum sunt varza la mate, nu inteleg nimic. Insa sunt multumita ca macar mi-a iesit media generala 9 la mate.
Halie
Halie
MiniMemb
MiniMemb

Numarul mesajelor : 14
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/06/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: 900

Sus In jos

Diriginta / Dirigintele Empty Re: Diriginta / Dirigintele

Mesaj  Dydy Dum Iun 28, 2009 12:43 pm

Diriga mea are 27 de ani si preda matematica.Este cea mai tare profa.Si frumusica,preda si super bine,deci e mega tare.Ne scoate mega des la MC sau in parcuri.Ne duce si in excursii,unde ne distram mega bine,stam pana la cat vrem noi,nu e una care sa tipe la noi sau mrg..E mega de treaba.Cat despre predat...Daca nu intelegi,iti explica si de 600000000 de ori.Nu conteaza la ea,important e sa intelegi. Diriginta / Dirigintele 194303
Dydy
Dydy
Admin

Numarul mesajelor : 298
Varsta : 26
Data de inscriere : 17/01/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: Sakura

https://minimax.forumgratuit.ro

Sus In jos

Diriginta / Dirigintele Empty Re: Diriginta / Dirigintele

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


Minimax :: Smile :: School

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum