Minimax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri

5 participanți

Minimax :: Smile :: School

In jos

TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri Empty TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri

Mesaj  innuk Vin Feb 06, 2009 3:00 pm

Ajea.... incep eu Very Happy

TOP 5 - CEI MAI KLUMEA PROFI

1. profa de fizica
2. proful de geogra
3. profa de engleza (diriga)
4. profa de tehno
5. profa de bio

1. profa de fizica e super draguta! explica de 100 ori lectia si elevilor cu mai multe note nu le mai da test ( ma credeti ca in semestrul I n-am dat decat un test initial? lol! )
2. proful de geogra e... un rocker! da... cel mai tanar dintre profesori, proaspat absolvent la fac., super glumet si de gasca! da note mari doar celor care merita! are si parul lung Basketball
3. diriga e de gasca! intelegatoare, glumeata, ne da teme putine sau deloc! are un motan - Gicu de care ne povesteste mereu + ca ne da note mari la toti!
4. profa de tehno ne pune 10 pe loc! nu tb sa invatam la ea nimic, doar sa fim cuminti si ca tema avem doar unele tabele de completat si de facut desene!
5. profa de bio e de treaba! explica la fel de bine si e usor sa inveti lectia la dansa... in special ca sunt innebunita ca la anul facem anatomie (vreau sa dau la medicina) si atunci va intra in top pe locul 1!!! Very Happy

P.S. si profa de religie e super de treaba! glumeste mereu si tinem discutii interesante la ora... daca ar exista top 6, as pune-o pe locul 4 Very Happy


Ultima editare efectuata de catre innuk in Vin Feb 06, 2009 3:08 pm, editata de 1 ori
innuk
innuk
Admin

Numarul mesajelor : 63
Varsta : 28
Localizare : IASI
Data de inscriere : 04/02/2009

Sus In jos

TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri Empty Re: TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri

Mesaj  innuk Vin Feb 06, 2009 3:06 pm

TOP 5 - CEI MAI NASOLI/ENERVANTI PROFI

1. profa de sport
2. profa de desen
3. profa de info
4. profa de muzica
5. profa... de germana

1. cea mai batuta-n cap profa din sc! am avut noroc ca n-am ramas corigenta la ea! plus ca e o babutza, blonda si schiloada care se crede olimpica... da` mrg... Evil or Very Mad
2. urla si tipa la ore... nu am nici o treaba cu ea si pune note mari elevilor cu talent... dar e ca zuzu-zuzu... stiti? silent
3. ooo da! cireasa de pe tort! o alta babuta care nu stie ce-i cu ea! ne lasa de capul nostru la ore (ceea ce e bn) si doar cand isi aduce aminte ne preda! plus ca nu intelegi o iota!
4. soprana dramatica! e de treaba, dar cateodata ma scoate din sarite cu absentele de la cor... rabbit
5. eh... urla si da note mici! mie una imi place de ea, dar orele ei sunt super-plictisitoare... pan` la urma... cine are nevoie de germana? engleza la putere!!! :twisted:
innuk
innuk
Admin

Numarul mesajelor : 63
Varsta : 28
Localizare : IASI
Data de inscriere : 04/02/2009

Sus In jos

TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri Empty O

Mesaj  Dydy Vin Feb 06, 2009 7:05 pm

Innuk evita SPAM-ul,fa amandoua chestiile intr-un msj Very Happy

TOP 5 - CEI MAI KLUMEA PROFI

Cel mai de treaba profesor este clar proful de religie..Face tot thimpul glume si ne arata trucuri magice,toata lumea i-a zece..Deci e bestial profu TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri Lol Va besck molt domn. prof(Ristache Mihai) TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri Lol
1.Mate-Cocolos Florentina-(diriga)-imi place la nebunie de ea..e tanara,soper moderna si sooper d trb flower
2.Istorie-Eftene Mariana-e cea mai dulcika profesoara..e soper felul in kre ne preda si-mi place mult de ea
3.Romana-Iliescu Lorena-e o profesoara foarte intelegatoare si stie bine sa ne predea
4.Engleza si Spaniola-Engleza(Gorgea Raluca)e soper d treaba,Spaniola(Raduica Cristiana)soper d treaba
5.Ed. Tehno(Calota si i-am utiat celalalt nume lol! ) si Biologie(Roata Mariana)-imi place mult profesoara Very Happy

TOP 5-CEI MAI NASOLI PROFI

1.Muzica-mooolt prea drastic profesorul
2.Geografie-la fel..mult prea rautacioasa,gresim practic din orice
3.Desen-Plina de fitze profesoara
4.Sport-e soper d treaba,dar uneori e putin rautacios(nu prea l-as incadra aici..)
5.Informatica-e cam bata profesoara lol! ,desi e d treaba Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Admin in Sam Feb 07, 2009 11:05 am, editata de 3 ori
Dydy
Dydy
Admin

Numarul mesajelor : 298
Varsta : 27
Data de inscriere : 17/01/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: Sakura

https://minimax.forumgratuit.ro

Sus In jos

TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri Empty Re: TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri

Mesaj  Biby4ever Vin Feb 06, 2009 7:41 pm

*Cei mai de gasca profi*

1.Profa d tehno
Efektik o iubesk!!Am mai pov intr-un topik..e cea mai tare
2.Profa d eng
E cea mai glumeatza profa din cate am cunoscut..Very Happy
3.Profa de info
Imi place sh ora!Dar si profa e kalumea...imi fine...un coleg d langa mn ma enerveaza sh nu ma lasa sa ma asez(eu stau pe colt si e mai greu sa intru)si a zis ca din sem. 2 ma muta in locul lui,iar la fiecare ora sa-l las mult sh bn in picioare...Very Happy...c o sa ma amuz.. Smile)
4.Profu de istorie
"Epurica" al nostru(il cheama Epure).E de treaba ,mai ales k eu aveam 2 note la istorie,2 d 10 sh la unii o inceiat media cu 2 de 10.Mie nu.El m-o mai vzt p mn cu mainile p sus..sh imi zice el la penultima ora,cand m duk ku carnetu al el(uitandu-te prin catalog la notele mele):U ejti fata buna...meriti inca un 10..si mi-a trecut inka un 10 :>
5.Profu d sport
Sincer inainte ar fi fost p 3..dar a fost un mik eveniment kam najpa sh akum l-am pus aici...e de treaba..glumetz...dar ...X(



#Cei mai najpa profi#

1.Profu d desen
Inka are aere.Inainte era directorul scolii,iar akum e director adjunct
2.Profa d mate
Cosmarul vietii mele X( ...ne mai kam sh jignea...n facea tampiti alea alea..dar s-o potolit..pana la urma...
3.Profu de religie
Tot cu fitze..j e preot!!Surprised (anul asta tine locul unei donsoare Very Happy )
4.Profa de romana
Baba ku aere-n dos (sorry da nu ma pot abtzine)
5.Profa de bio(diriga)
Nu are ce sa caute asa tare in acest top..dar are leg cu profu de sport... X(
Biby4ever
Biby4ever
Pazea ca vin
Pazea ca vin

Numarul mesajelor : 197
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 05/02/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: Joe Jonas

Sus In jos

TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri Empty Re: TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri

Mesaj  Ducu Dum Feb 08, 2009 10:58 am

la mine la scoala majoritarea is nasoli... da is si cativa de treaba I love you I love you I love you I love you





... da toata lumea isi bate joc de ei lol! lol! lol! lol! lol!

Ducu
MaxiMemb
MaxiMemb

Numarul mesajelor : 272
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara
Data de inscriere : 05/02/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: 900

Sus In jos

TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri Empty Re: TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri

Mesaj  Halie Sam Iun 27, 2009 11:40 pm

Hai ca chiar imi place Topicul asta lol!

Deci:

Topul Celor Mai Klumea Profi:

1. Profesoara de Tehnologie
Doamne, rareori gasesti persoane ca aceasta profesoara. Deci ne-a pus in semestul al II-lea sa facem proiecte dalea in grupuri la scoala. Ador proiectele. Este cea mai intelegatoare profesoara.
2. Profesoara de Biologie
Sicer, mi-a pus 9 in semestul I-lea [imi era cam frica de ea la ineput si patunci eram mai timida], dar in semestul al II-lea pur si simplu a fost mai draguta.
3. Profesoara de Romana
Este draguta si preda foarte bine. Imi place ca noi cand dam in alt subiect care nu este legat de romana, incearca sa reschimbe subiectul fara sa ne spuna.
4. Profesoara de Geografie
O fi ea severa, insa la ora ei este cea mai linistita, deoarece ne asculta pe sarite, nu dupa ordinea catalogului, dar mie imi place de ea.
5. Profesoara de Informatica
Colegii mei strica totul... La ora ei este galagie foarte multa, deoarece noi ne invartim pe scaunele alea si facem galgie, tipam. Insa la o ora nea pus sa desenam in paint ce vrem noi, si eu am profitat sa desenez o fata. A zis ca daca stiu sa desenez o fata sunt talentata la desen.

Topul Celor Mai Najpa Profesori

1. Profesoara de Istorie
Doamne, nu am mai vazut asa o batrana nebuna de mult. Ii zicem Miss Piggy deoarece se imbraca numai in roz si rosu. Are niste borcane de ochelari, si cand corecteaza niste fise mai foloseste si lupa. Nici macar nu preda, trebuie sa o intrebam ce avem de invatat. Pai daca nu ne preda... eu ce sa mai inteleg din lectia aia? Si dupa aceea mai si asculta si mai ne si trece 4. Insa eu am 10. Nu m-a ascultat findca am raspuns ca sa scap.
2. Profesoara de Sport
O alta profesoara naspa. Deci. Eu am platfus (ceva la picior), dar am zis sa fac sportul, ca sa mai fac si eu miscare. Insa cand am dat o proba am luat 9, si nu mi-a convenit, ca imi strica media, si stia ca am platfus si ca nu puteam sa fac foarte multa miscare cu piciorul meu. Asa ca i-am zis lui mama ca sa ii spuna ea inca odata ca am probleme. Mama, si mi-a cazut fata. Om observat: cu parnitii sa comporta frumos, dar cu elevii, nu. Deci mi-am luat scutire. Dar tot mi-a iesit 9 la media generala findca mi l-a pus pe ala din semestru II.
3. Profesoara de desen
Daca nu ti-ai facut plansa, sau ti-ai uitat desenul, iti pune 3 in catalog. Doamne, cine a mai pomenit sa ii pui 3 unui copil. Poate nu a mai avut timp sau a plecat undeva. Nu o inteleg pe profesoara asta deloc.
4. Profesoara de Muzica
Profesoara este Ok dar... Vio ati mai auzit vreodata sa te asculte la muzica? Pentru mien muzica nu este o materie asa importanta,findca nu cred ca vreau sa devin cantareata sau altceva legat de asta.
5. Profesoara de Matematica
O pun pe ultimul loc deoarece nu ma deranjeaza atat de mult, dar nu imi place cum preda.
Halie
Halie
MiniMemb
MiniMemb

Numarul mesajelor : 14
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/06/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: 900

Sus In jos

TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri Empty Re: TOP 5 - cei mai klumea profi/ TOP 5 - cei mai nasoli profi + descrieri

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


Minimax :: Smile :: School

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum