Minimax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anunt Special!

In jos

Anunt Special! Empty Anunt Special!

Mesaj  Dydy Vin Iul 03, 2009 3:46 pm

Anunt Special! 494570 Hi all!


Luni,incepand cu ora 7,voi fi plecata la mare,in Bulgaria,cu familia.Voi veni peste o saptamana,relativ lunea cealalta.
Nu stiu daca voi avea net si chiar daca o sa am nu voi avea timp sa intru si sa mai postez sau sa mai lucrez la forum.
In tot acest timp,de forum se va ocupa Pichi alaturi de Innuk.Innuk se va mai ocupa de altfel si de site-ul meu www.x-coffee.piczo.com
Sper sa nu existe probleme,iar unii membrii,care se stiu prea bine,sa nu faca mofturi in legatura cu cei doi admini si sper ca pana vin nu o sa va bateti,certati,paruiti,etc,etc
Intre timp am o singura rugaminte la membrii.Una putin mai lunga,dar oricum.
Anunt Special! 109673 Anunt Special! 990134

  • Ascultati de cei doi admini,fiti in continuare activi si incercati sa aduceti noi membrii.Cei care vor aduce membrii noi,vor avea puncte in plus cu care vor putea beneficia de anumite lucruri,pe care le voi gandi si posta alaturi de Innuk si Pichi.
  • Inainte de a pleca,am adaugat un look nou atat forum-ului cat si site-ului meu.M-am mai ocupat de el,i-am adaugat optiuni noi si un look destul de ok..Sper(forumul)
  • Pana voi veni,va cer sa va ganditi impreuna ce tema ati propune pentru urmatorul look(sper ca nu Nightwish Anunt Special! 253942 ) Anunt Special! 173367
Sper ca veti fi in continuare activi,nu veti face SPAM si cei doi admini se vor intelege perfect.
Ambii admini au numarul meu de telefon,in caz de ceva,fiti atenti ca ma contacteaza Anunt Special! 253367 Fiti cuminti,deci Anunt Special! 508529


Anunt Special! 708691 Anunt Special! 708691 V-am pupacit si vacanta placuta tuturor! Anunt Special! 708691 Anunt Special! 708691
Dydy
Dydy
Admin

Numarul mesajelor : 298
Varsta : 26
Data de inscriere : 17/01/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: Sakura

https://minimax.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum