Minimax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Colegi de scoala/ clasa

4 participanți

Minimax :: Smile :: School

In jos

Colegi de scoala/ clasa Empty Colegi de scoala/ clasa

Mesaj  Pichi Vin Iun 26, 2009 12:59 pm

Cu totii avem colegi, mai buni sau mai rai depinde..Cum va intellegeti cu ei, sunt de treaba? Va ajuta la teme?

____________________________________________________________

La mine majoritatea colegilor sunt pitipoance si cocalari.. deci..va dati seama..sigur ii ador.. Colegi de scoala/ clasa 253942
Pichi
Pichi
Admin

Numarul mesajelor : 36
Varsta : 27
Localizare : In lumea viselor..
Data de inscriere : 25/06/2009

Sus In jos

Colegi de scoala/ clasa Empty Re: Colegi de scoala/ clasa

Mesaj  Halie Sam Iun 27, 2009 10:30 pm

In clasa mea, cea mai mare problema este findca noi nu suntem Uniti. Adica, vreau sa spun ca, pur si simplu ne batem, ne certam, nu ne luam apararea si ne despartim, formand o clasa de invidiosi. Pur si simplu nu mai pot sa suport asta, este chiar enervant. Colegii mei de clasa sunt destul de draguti, dar fac ei ca pe 'desteptii'. Sincer, in clasa mea de 24 de copii [trebuia sa fim mai multi dar o jumatate s-a mutat si asta nea afectat si mai mult unirea], nu am gasit niciun prieten bun, care sa ma inteleg bine. Cu toti ne certam. Asa ca nu mai zic nimic de teme, ca nici nu ni le aratam. O alta chestie pe care ma enerveaza este ca ne param. Un copil paraste pe toata lumea. Daca i-ai dat din greseala o palma unui copil se duce la catedra si te paraste. Fiind cei mai desteapta clasa de clasa a V-a care a obtinut rezultate bune la concursuri, noi intrecem recordul de cea mai rea, galagioasa clasa.

Concluzie: Nu prea imi plac colegii mei.
Halie
Halie
MiniMemb
MiniMemb

Numarul mesajelor : 14
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/06/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: 900

Sus In jos

Colegi de scoala/ clasa Empty Re: Colegi de scoala/ clasa

Mesaj  Dydy Dum Iun 28, 2009 12:46 pm

Colegii mei sunt cei mai tari.
Desi ne mai certam,ca orice colegi,mereu ne ajutam,ne aparam unul pe altul.Daca unul nu invata ne rugam de prof/a sa nu ii puna nota rea,plus ca suntem si o clasa silitoare.Cea mai mica medie generala a fost 7,nush cat..Oricum,suntem o clasa destul de organziata.Nu suntem d;aia..galagiosi,sa rupem banci,sa scriem pe ele etc..
Suntem mega glumeti si nebuni Colegi de scoala/ clasa 509931 in sensul bun Colegi de scoala/ clasa 494570
Dydy
Dydy
Admin

Numarul mesajelor : 298
Varsta : 26
Data de inscriere : 17/01/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: Sakura

https://minimax.forumgratuit.ro

Sus In jos

Colegi de scoala/ clasa Empty Re: Colegi de scoala/ clasa

Mesaj  me_dark_anarchy Sam Iul 04, 2009 3:02 pm

noi suntem nebuni de legat am lipit-o odata pe invatatoare de scaun si i-am pus rame in cafea:))am fost toti lasati in pace nu a simtit rama:))si a baut-o:))Smile)Smile)+
me_dark_anarchy
me_dark_anarchy
Pazea ca vin
Pazea ca vin

Numarul mesajelor : 59
Varsta : 25
Data de inscriere : 08/06/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: 900

Sus In jos

Colegi de scoala/ clasa Empty Re: Colegi de scoala/ clasa

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


Minimax :: Smile :: School

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum