Minimax
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cruzimea asupra animalelor in Romania!

3 participanți

In jos

Cruzimea asupra animalelor in Romania! Empty Cruzimea asupra animalelor in Romania!

Mesaj  Dydy Lun Iun 08, 2009 1:51 pm

Cruzimea asupra animalelor in Romania! 568928 Subiectul asta a fost si pe minimax si a avut vreo 12-13 pag.
So..In Romania e multa cruzime asupra animalelor.Mie chiar imi e mila cand vad animalele chinuite sau suferind.Voua?Cum credeti ca ar putea fi stopata aceasta cruzime? Cruzimea asupra animalelor in Romania! 13025 Asteptam opiniile voastre.
Dydy
Dydy
Admin

Numarul mesajelor : 298
Varsta : 26
Data de inscriere : 17/01/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: Sakura

https://minimax.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cruzimea asupra animalelor in Romania! Empty Re: Cruzimea asupra animalelor in Romania!

Mesaj  me_dark_anarchy Lun Iun 22, 2009 6:41 pm

Mi se pare perfect subiectul...multa lume in romania face rau animalelor de acea noi trebuie sa le ajutam..mai ales specile pe cale de disparitie cum ar fi leii albi sunt foarte rari dar si balenele albastre,cobra si multe alte specii...dar nu cred k stiati si despre rechini...ei bine si ei sunt pe cale de disparitie...pinguinii...si multe alte specii Cruzimea asupra animalelor in Romania! 194303 imi plac foarte mult animalele Cruzimea asupra animalelor in Romania! 194303 si chiar cand apuc desi sunt foarte rar aceste lucruri pt k la noi nu se gasesc animale fara stapan le ajutam toti si baietii si fetele...copiii sunt foarte pasnici dar si unii aldolestenti si adulti Cruzimea asupra animalelor in Romania! 194303 noi incercam cat putem sa protejam animalele Cruzimea asupra animalelor in Romania! 194303
me_dark_anarchy
me_dark_anarchy
Pazea ca vin
Pazea ca vin

Numarul mesajelor : 59
Varsta : 25
Data de inscriere : 08/06/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: 900

Sus In jos

Cruzimea asupra animalelor in Romania! Empty Re: Cruzimea asupra animalelor in Romania!

Mesaj  Demetria Lun Iun 22, 2009 6:43 pm

Mie chiar nu imi place cruzimea animalelor,eu tin la aniamle si veau sa traiasca in pace!
Demetria
Demetria
Pazea ca vin
Pazea ca vin

Numarul mesajelor : 68
Varsta : 26
Localizare : Sinaia
Data de inscriere : 06/02/2009

Joc de rol
Identitate fictiva: Rose

http://h2o-forum.forumer.ro/

Sus In jos

Cruzimea asupra animalelor in Romania! Empty Re: Cruzimea asupra animalelor in Romania!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum